برگزاری کلاسهای فرهنگی (ویژه نونهالان و نوجوانان)

بسم الله الرحمن الرحیم

هیئت پیروان امام حسین علیه السلام در راستای اعتلای فرهنگ اسلامی و تربیت قرآنی و توجه به رشد و بالندگی نونهالان و نوجوانان در مکتب اهل بیت علیها سلام اقدام به برگزاری کلاسهای فرهنگی ، آموزشی و تفریحی برای این گروه سنی نموده است.

با توجه به اینکه اوقات فراغت فرصت، نعمت و سرمایه ارزشمندی است که باید قدر آن را به خوبی دانست، و عدم توجه به برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌گیری لازم از آن می‌تواند معضل خطرناکی برای نسل جوان ، نوجوان و دانش‌آموز باشد ، لذا هیئت پیروان امام حسین علیه السلام با توجه به اهمیت این موضوع و با برنامه ریزی های صورت گرفته اقدام به برپایی این کلاسها نموده است.

این کلاسها در قالب آموزشی: ( قرآن و احکام و معارف اهل بیت علیها سلام ) تفریحی ، ورزشی ، اردویی : (بازی های جمعی و فکری و همچنین اردوهای زیارتی و سیاحتی) برگزار می شود.

مسؤل هیئت پیروان امام حسین علیه السلام هدف از برگزاری این کلاسها را ارتقاء بینش دینی و مذهبی نونهالان ونوجوانان در بحبوحه هجوم تبلیغاتی و تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب دارای ضرورت و اهمیت خاصی دانست.و یادآور شد: کلاس‌های آموزشی دراین هیئت با حضور مربیان قرآنی و فرهنگی متبحر در این امر برگزار می شود.

image (1)_001

image (2)_001

image (3)_001

هیئت پیروان امام حسین(علیه السلام)

همچنین ببینید

راه اندازی کانال (خبرنامه) پیروان در تلگرام

راه اندازی کانال (خبرنامه) پیروان در تلگرام هیئت پیروان امام حسین(علیه السلام)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*